Zaposlitev - terenski komercialist

Srpenica, 6. 12. 2016

Podjetje TKK Proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o. je aktivno na področju gradbene kemije v več kot petdesetih državah po svetu. S svojimi podružnicami v Bosni in Hercegovini, Srbiji, Bolgariji in Rusiji je vodilno ime v Jugovzhodni Evropi na področju proizvodnje tesnilnih mas, poliuretanskih pen, lepil in kemijskih dodatkov v gradbeni industriji. Podjetje preko dolgoletne tradicije vzdržuje ugled proizvajalca visokokakovostnih izdelkov, kar nazorno potrjuje tudi slogan "pravi prijatelj vseh mojstrov".

Iščete nove poslovne izzive? Če se lahko pohvalite s prodajnimi izkušnjami iz gradbeništva oz. kemičnih izdelkov za gradbeništvo, ste samoiniciativni, imate čut za delo z ljudmi, dobre komunikacijske sposobnosti in bi radi delali za vodilno slovensko podjetje na področju gradbene kemije, potem vam ponujamo osebni izziv, ki vas utegne zanimati:

Terenski komercialist prodaje – ZAHODNA SLOVENIJA (M/Ž)

Vaše naloge bodo:

  • vsakodnevno komuniciranje, pospeševanje prodaje in širjenje prodajnega programa pri obstoječih kupcih (trgovine z gradbenim materialom),
  • aktivno in sistematično iskanje novih kupcev,
  • obvladovanje relacij med obstoječimi in novimi kupci glede na sprejeto strategijo podjetja,
  • skrb za primerno pozicioniranje prodajnega programa pri trgovcih z gradbenim materialom,
  • terenska podpora vsem marketinškim aktivnostim sprejetim na nivoju podjetja,
  • izvajanje prodajnih predstavitev in izobraževanje trgovcev,
  • tekoče spremljanje aktivnosti konkurence, informiranje nadrejenih o stanju na trgu, novostih, novih načinih aplikacije obstoječih izdelkov,
  • redno spremljanje naročil kupcev ter skrb za ustrezno dobavo le teh,
  • terenska podpora pri reševanju reklamacij,
  • izdelava tedenskih poročil in tedenskih planov.

Od kandidata pričakujemo:

  • dinamičnost, samoiniciativnost, reprezentativnost in komunikativnost,
  • osebno urejenost in sposobnost samostojnega organiziranja dela,
  • vozniško dovoljenje kategorije B,
  • veselje do terenskega dela in dela s strankami,
  • najmanj srednješolsko izobrazbo ekonomske ali gradbene smeri,
  • aktivno znanje slovenskega, angleškega in italijanskega jezika,
  • pripravljenost na delo v timu,
  • najmanj 4 leta delovnih izkušenj na področju gradbeništva ter uporabe kemičnih izdelkov za gradbeništvo, (poznavanje branže gradbene kemije, poznavanje gradbenega trga in potencialnih kupcev predstavlja prednost),
  • računalniško pismenost: Internet, Word, Excel, Power point.
  • zaželeno stalno bivališče kandidata na lokaciji zahodne Slovenije

Ponujamo:

  • konkurenčen in stimulativen plačni paket,
  • zaposlitev za nedoločen čas (s 6 mesečnim poskusnim delom),
  • dodatno izobraževanje in usposabljanje,
  • možnost osebnega in strokovnega razvoja znotraj podjetja TKK d.o.o.,
  • službeno vozilo.

Kraj dela:

ZAHODNA Slovenija

Kandidat je že izbran.

Srpenica, 05.12.2016

Objavljeno na Zavodu za zaposlovanje RS dne 05.12.2016 in na spletni strani www.tkk.si od 06.12. – 09.12.2016.