Zaposlitev - terenski komercialist prodaje

Srpenica, 18. 2. 2015

Iščete nove poslovne izzive? Če se lahko pohvalite s prodajnimi izkušnjami iz gradbeništva oz. kemičnih izdelkov za gradbeništvo, ste samoiniciativni, imate čut za delo z ljudmi, dobre komunikacijske sposobnosti in bi radi delali za vodilno slovensko podjetje na področju gradbene kemije, potem vam ponujamo osebni izziv, ki vas utegne zanimati:

Terenski komercialist prodaje (M/Ž)

Vaše naloge bodo:
• vsakodnevno komuniciranje, pospeševanje prodaje in širjenje prodajnega programa pri obstoječih kupcih (trgovine z gradbenim materialom),
• aktivno in sistematično iskanje novih kupcev,
• obvladovanje relacij med obstoječimi in novimi kupci glede na sprejeto strategijo podjetja,
• skrb za primerno pozicioniranje prodajnega programa pri trgovcih z gradbenim materialom,
• terenska podpora vsem marketinškim aktivnostim sprejetim na nivoju podjetja,
• izvajanje prodajnih predstavitev in izobraževanje trgovcev,
• tekoče spremljanje aktivnosti konkurence, informiranje nadrejenih o stanju na trgu, novostih, novih načinih aplikacije obstoječih izdelkov,
• redno spremljanje naročil kupcev ter skrb za ustrezno dobavo le teh,
• terenska podpora pri reševanju reklamacij,
• Izdelava tedenskih poročil in tedenskih planov.

Od kandidata pričakujemo:
• dinamičnost, samoiniciativnost, reprezentativnost in komunikativnost,
• osebno urejenost, in sposobnost samostojnega organiziranja dela,
• vozniško dovoljenje kategorije B,
• veselje do terenskega dela in dela s strankami,
• najmanj srednješolsko izobrazbo ekonomske ali gradbene smeri,
• aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika,
• pripravljenost na delo v timu,
najmanj 4 leta delovnih izkušenj na področju gradbeništva ter uporabe kemičnih izdelkov za gradbeništvo, (poznavanje branže gradbene kemije, poznavanje gradbenega trga in potencialnih kupcev predstavlja prednost),
računalniško pismenost: Internet, Word, Excel, Power point.
• zaželeno stalno bivališče kandidata na lokaciji vzhodne Slovenije

Ponujamo:
• konkurenčen in stimulativen plačni paket,
• zaposlitev za nedoločen čas (s 6 mesečnim poskusnim delom),
• dodatno izobraževanje in usposabljanje,
• možnost osebnega in strokovnega razvoja znotraj podjetja TKK d.o.o.,
• službeno vozilo.

Kraj dela:
• vzhodna Slovenija

Vašo ponudbo z življenjepisom pričakujemo do 01.03.2015. Prijavo oddajte preko spletnega portala mojedelo.com.